Kontakta oss

Teamet

Caroline Rundgren

Project Manager

Bokning och projektledning av event och konferens
caroline@swedishevent.se

Jens Johansson

Activity Manager

Ansvarar för teambuilding, egna aktiviteter och samarbeten
jens@swedishevent.se

Johan Berglund

Managing Director

Grundare och ägare, ansvarar för ekonomi och marknadsföring
johan@swedishevent.se

Annika Jansson

Project Assistant

annika@swedishevent.se

Annie Pettersson

Project Assistant

annie@swedishevent.se

August Löfgren

Activity leader

august@swedishevent.se

Stephan Terrey

Activity leader

stephan@swedishevent.se

Ejke Blomberg

Activity leader

ejke@swedishevent.se

Emma Lina Blomberg

Activity leader

emmalina@swedishevent.se

Angelika Fehrlund

Activity Leader

angelika@swedishevent.se

Carina Gustavsson

Activity leader

carina@swedishevent.se

Få offert idag